DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"11 MİLYON AĞAÇ;BUGÜN FİDAN,YARIN NEFES" PROJESİ KAPSAMINDA İLÇEMİZDE FİDAN DİKİMİ YAPILDI
![](/meb_iys_dosyalar/2019_11/13100142_4a8b8302-ba68-49c9-8b4d-66538040fd15.jpg)
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN himayelerinde yürütülen "11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" Projesi kapsamında ilçemizde yapılan Fidan Dikim Etkinliği yapıldı. Törene Kaymakamımız Sayın Selami KAYA ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz M.Aziz İDE de katıldı.