DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERSE GİRİŞ SAATLERİ
Okulların öğrenciler için en uygun saatlerde açılmasını sağlamak amacıyla aşağıdaki kararlar alınmıştır. 1- İkili eğitim yapan temel eğitim kurumları (ilkokul ve ortaokul) saat 7.30´da, 2- İkili eğitim yapan müstakil anaokulları saat 8.00´de, 3- Normal eğitim yapan orta öğretim kurumları (liseler) en erken saat 8.00´de derse başlamalarına karar verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.![2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERSE GİRİŞ SAATLERİ](/www/images/mansetresim.png)