DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
21 Mart Baharın Gelişi ve Nevruz Kutlaması
![21 Mart Baharın Gelişi ve Nevruz Kutlaması](/meb_iys_dosyalar/2018_03/22140713_29472810_10215523769836603_1612929813830065502_n.jpg)
´21 MART NEVRUZ BAYRAMI´ ilçemizde şenlik havasında kutlandı.İlçe Kaymakamımz Sayın Selami KAYA´nın ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Aziz İDE´nin katılım gösterdiği program İlçe Kaymakamımızın ´Nevruz Ateşini ´ yakmasıyla devam etti. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı kutlama programı öğrencilerimizin katıldıkları farklı yarışmaların yapılmasıyla Nevruz kutlama töreni eğlenceli bir şekilde halaylarla son buldu.