AB BİLİM KARAVANI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
![AB BİLİM KARAVANI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2019_04/08130901_56380186_10218524589335215_254394722578071552_n.jpg)
Avrupa Birliği tarafından desteklenen”Avrupa Birliği Bilim Karavanı”ilçemiz Fatih Ortaokulunu ziyaret etti.Öğrencilerimiz karavandaki etkinliklere katılarak bilim dolu bir gün geçirdi.Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M.Aziz İDE ´´Öğrencilerimizde bilimin önemini vurgulamak ve farkındalık oluşturmak adına bu tür etkinlikler çok önemsiyoruz.Bu nedenle Bilim Karavanını ilçemizde ağırladığımız için çok mutluyuz.Katkılarından dolayı Diyarbakır Ticaret Sanayi Odası ve Avrupa Birliği Merkezi´ne teşekkür ederim´´ dedi.