DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beşpınar Ortaokulu'muz TS ISO EN 9001 Belgesini Almaya Hak Kazanmıştır
![Beşpınar Ortaokulu'muz TS ISO EN 9001 Belgesini Almaya Hak Kazanmıştır](/meb_iys_dosyalar/2022_01/13222505_IMG-20220113-WA0012.jpg)
Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Bakanlık denetçileri tarafından Çınar ilçemize bağlı Beşpınar Ortaokulu TS ISO EN 9001; Kalite Yönetim Sistemi denetimi (0) sıfır Minör, (0) sıfır Majör hata ile başarıyla tamamlayarak almaya hak kazanmıştır. Emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.