DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bocce Turnuvasında İlçemizin Başarısı
![Bocce Turnuvasında İlçemizin Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_10120328_img_5365600x450.jpg)
04-05 Mart 2015 tarihleri arasında Diyarbakır´da düzenlenen "Bocce Turnuvası"nda Atatürk Ortaokulu takımları; Küçük Kızlarda İl Birincisi, Yıldız Kızlarda İl İkincisi, Küçük Erkeklerde İl İkincisi, Yıldız Erkeklerde İl Dördüncüsü olarak ilçemizi gururlandırdı. 24-28 Mart 2015 tarihleri arasında Adıyaman´da düzenlenecek olan Türkiye şampiyonasında İlimizi temsil edecek Atatürk Ortaokulu Küçük Kızlar Bocce Takımına, antrenörlerine ve idarecilerine başarılar dileriz.