DİYARBAKIR ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çınar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf GÜZEL'in Ramazan Bayramı Mesajı

Çınar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf GÜZEL'in Ramazan Bayramı Mesajı

Bayramlar; Sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin dayanışmanın doruk noktasına ulaştığı birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç neşe ve coşkunun buluştuğu, karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unutup kardeşçe kucaklaştıkları, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin sevgiyle harmanlandığı çok önemli ve özel günlerdir.

      Veren elin, alan elden her zaman üstün tutulduğu dinimizde, paylaşmanın coşkuyla yaşandığı ve ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Ramazan Bayramı mutlaka manevi anlamda gücümüze güç katmaktadır.

      Bayram günlerinin sevincini; başta aile büyüklerimiz olmak üzere akrabalarımızla, dostlarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, huzur evindeki yaşlılarımız ve yetiştirme yurtlarındaki çocuklarımızla birlikte yaşamak, milletimizle buluşma, kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır.

      Bayramın ülkemizde ve tüm yeryüzünde sevgiye, huzura vesile olmasını arzuluyoruz.

      Başta şehit ailelerimiz ve kahraman gazilerimiz olmak üzere milletimizin ve bütün İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

                                             Yusuf GÜZEL

                                Çınar İlçe Milli Eğitim Müdürü

YENİ MAH. EMEK SK. ZÜBEYDE HANIM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI BLOK NO 2 ÇINAR / DİYARBAKIR - (0412)5112136

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.