DİYARBAKIR ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çınar İmam Hatip Ortaokulu Z-Kütüphanesi Hizmete Açıldı

Çınar İmam Hatip Ortaokulu Z-Kütüphanesi Hizmete Açıldı

 Çınar İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde Z-Kütüphanesi (Zenginleştirilmiş Kütüphane) Çınar  Kaymakamı Sayın İsmail ŞANLI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Aziz İDE ’nin açılış kurdelesini kesmesi ile hizmete açıldı.

    Açılışa; Kaymakam İsmail ŞANLI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aziz İDE, AK Parti İlçe Başkanı Sayın Mehmet Ali ARZU okul müdürleri, okul aile birliği üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

   Açılışta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Aziz İDE kısa bir konuşma yaptı: “Milli Eğitim Bakanlığımızın başlattığı ‘Okullar Hayat Olsun’ projesi kapsamında kurulan zenginleştirilmiş kütüphanemizi açıyoruz. Bu bağlamda açılışını yapacağımız kütüphane, zengin kitap içeriği ve internet imkânı ile hem öğrencilerimize hem de velilerimiz ve mahalle halkına hizmet edecektir. Burada güzel bir iş birliğinin sonucunu hep beraber göreceğiz. Ortaya konulan iş, okulumuz öğrencileri ve ailelerinin hizmetine sunulan en değerli, devamlı üzerinde durduğumuz, teşvik ettiğimiz kitap okuma ve kütüphaneye olan alışkanlıkların arttırılması anlamında büyük önem kazanmakta. En önemli eksiklerimizden biri okumaya çok zaman ayırmamamız. Daha çok kitap okumak dileğiyle Z-Kütüphanemiz ilçemize hayırlı olsun.

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün konuşmaların ardından “Z-Kütüphanesi (Zenginleştirilmiş Kütüphane)” Kaymakam İsmail ŞANLI ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aziz İDE’nin açılış kurdelesini kesmesi ile hizmete açıldı.

21-07-201721-07-201721-07-201721-07-201721-07-201721-07-201721-07-2017

YENİ MAH. EMEK SK. ZÜBEYDE HANIM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI BLOK NO 2 ÇINAR / DİYARBAKIR - (0412)5112136

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.