CUMHURİYETİMİZİN 95.YILI BÜYÜK BİR COŞKU İÇİNDE KUTLANDI
![CUMHURİYETİMİZİN 95.YILI BÜYÜK BİR COŞKU İÇİNDE KUTLANDI](/meb_iys_dosyalar/2018_10/30091055_44996416_10217266640447279_7989671289855934464_n_1.jpg)
Cumhuriyetimizin 95.Yılı Kutlamaları Çınar İlçe Stadyumu´nda gerçekleştirildi.Törene İlçe Kaymakamımız Sayın Selami KAYA,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M.Aziz İDE ve diğer kurum müdürleri katıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören ,İlçe Kaymakamımız Sayın Selami KAYA´nın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti.İlçemizdeki okullarda düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimize kaymakamımız tarafından ödüllerinin takdim edilmesinin ardından tören geçişinin yapılması ile programımız sona erdi.