DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DİKAP ARALIK AYI ETKİNLİĞİ
![DİKAP ARALIK AYI ETKİNLİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2018_12/20121005_WhatsApp_Image_2018-12-20_at_11.12.28.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı Çınar Anadolu Lisesi Öğretmenler Odasında 18 Aralık 2018 tarihinde Fatih Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni tarafından DKAB toplantısı düzenlendi. Eğitim Felsefesi, Öğretmenlik , Öğretmenlik Meslek Etiği, Öğretmenliğin Misyonu , Milli, Manevi ve Evrensel Sorumlulukları hakkında bilgilendirme yapıldı. Bu toplantıya ilçemizde bulunan toplam 25 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni katıldı.