DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP ETKİNLİKLERİ
![DÖGEP ETKİNLİKLERİ](/meb_iys_dosyalar/2018_12/05112959_WhatsApp_Image_2018-12-05_at_11.26.46_-_Kopya.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı Çınar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmenler Odasında 27 kasım 2018 tarihinde Çınar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni tarafından DKAB toplantısı düzenlendi. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed /s.a.v.)´in eğitim anlayışı , ilim öğretmeye ve eğitime verdiği önem ve eğitim-öğretim metodları hakkında bilgilendirme yapıldı. Bu toplantıya ilçemizde bulunan Din Kültürü Öğretmenleri toplam 15 kişi katıldı.