DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EKİM AYI YÖGEP ETKİNLİĞİ YAPILDI
![EKİM AYI YÖGEP ETKİNLİĞİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_11/22160714_IMG-20190320-WA0009.jpg)
Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları yöneticileri gelişim programı kapsamında (YÖGEP) ilçemiz Çınar İmam Hatip Lisesinin hazırlamış olduğu ' İmam Hatip Okullarının Dünü, Bugünü, Geleceği: Özgün ve Örnek Uygulamaları ile Geleceğin İmam Hatip Okulları; 2023 Eğitim Vizyonu bağlamında Misyon,Vizyon Hedef ve Eylemler' konusunda hazırlanan sunum İmam Hatip Okulları Yöneticilerine sunum yapıldı. 30.10.2019 tarihinde yapılan sunuma 16 yöneticimiz katılmıştır.