DİYARBAKIR ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri

Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Kurulumu Okul Bilgileri

                                                            ...................................... KAYMAKAMLIĞINA

(İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)                                         

              Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün 29.09.2016 tarih ve 10507265 sayılı yazıları gereğince Eğitimde Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının 3. Faz aşamasına geçilmesi planlanmaktadır.  Söz konusu faz kapsamında bugüne kadar çeşitli sebeplerle kurulumu yapılamamış ilkokul, ortaokul ve liselerin tamamına altyapı kurulumu yapılacaktır. Okullarımızın Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının yapılabilmesi ve ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde belirlenebilmesi için https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=325 adresinden erişebilecekleri bir form oluşturulmuş olup 30.09.2016-07.10.2016 tarihleri arasında veri girişi yapılabilecektir. Bu noktada okullarımızın bilgilerini doğru, eksiksiz ve zamanında girmeleri altyapı kurulumlarının sorunsuz şekilde yapılabilmesi ve okullarımızın mağduriyet yaşamaması için son derece önem arz etmektedir;

Ayrıca; aynı binayı ortak olarak kullanan kurumların tamamı bilgi girişi yapacaktır. Bina tahsis sahibi olan okulumuz formda bina için istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak girecek, binayı kullanan diğer kurum ise kendi kurum kodu ve şifresi ile forma giriş yapıp, formda istenen bina, derslik, oda, kat, idareci, öğretmen ve  diğer oda sayılarını 0 (sıfır) olarak girecek,  aynı formda yer alan 17, 18 ve 19. Soruları "Hayır" olarak cevaplayacaktır.

                   Gereğini bilgilerinize önemle rica ederim.

İhsan KOÇ           
Vali a.             

                                                                                                                                                                                Milli Eğitim Müdür Yrd                                                                      

                      

YENİ MAH. EMEK SK. ZÜBEYDE HANIM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI BLOK NO 2 ÇINAR / DİYARBAKIR - (0412)5112136

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.