DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Aziz İDE´den YGS Başarı Mesajı
Geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrenciler ve onların değerli aileleri; 12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak olan YGS sınavına çocuklarımızın büyük bir azim ve kararlılıkla hazırlandıkları ve sınavda başarılı olacaklarına inancımız tamdır. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, okullarımızda açtığımız Yetiştirme ve Destekleme kursları ile öğrencilerimizin eksikliklerini görmeleri ve gidermeleri için imkânlar sunulmuştur. Yoğun bir hazırlık döneminin ardından verilen emeğin karşılığını alma zamanı gelmiştir. Öğrencilerimizin özverili çalışmaları sonunda geleceğini şekillendirmek için üniversiteyi kazanmaları ve eğitim hayatlarına mutlu olacakları bir yükseköğretim kurumunda devam etmelerini diliyorum. Yapılacak olan sınavda tüm yavrularımıza sevgilerimi sunuyor, başarılar diliyorum."![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Aziz İDE´den YGS Başarı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_03/11132603_17000826_img_42531.jpg)