DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Aziz İDE´nin 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
Milletimiz tarih boyunca hür ve bağımsız yaşamayı bir hayat felsefesi olarak benimsemiştir. Bu nedenle hiçbir güç bizi esaret altına alamamıştır. Bundan tam 102 yıl önce milletimizin inancından, ruhundan ve vatan mücadelesinden doğan Çanakkale Zaferi, yalnız tarihe değil hepimizin gönlüne yazılmıştır. Milletimiz Çanakkale’de kanıyla, canıyla, şerefiyle tarihin akışını değiştirmiş ve böylelikle Çanakkale’nin geçilmeyeceğini tüm dünyaya göstermiştir.Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 102.yıl dönümünde tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi saygı ve rahmetle yad ederken ,yaşayan gazilerimize de minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Mehmet Aziz İDE İlçe Milli Eğitim Müdürü![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Aziz İDE´nin 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_03/20104419_k_22120712_canakkale.jpg)