DİYARBAKIR ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Aziz İDE’nin Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Aziz İDE  2014-2015 Öğretim yılının sona ermesi münasebeti ile mesaj yayımladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Aziz İDE’nin Yıl Sonu Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz;

Bugün karnelerinizi aldıktan sonra 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılını bitirmiş olacaksınız ve uzunca bir tatile gireceksiniz. Hepinizi gayretleriniz için tebrik ediyorum. Verimli bir tatil yaparak başarılarınızı süslemenizi temenni ediyorum. Bir kısmınız mezun olup bir üst eğitim kurumuna devam ederken, bir kısmınız da bir üst sınıfa devam edeceksiniz. Bu sebeple tatilde spor, gezi, aile-akraba ziyaretleri gibi birçok farklı etkinliklerde bulunarak bedeninizi ve zihninizi dinlendirirken kişisel gelişiminize katkı sağlamayı unutmayınız. Mutlu, sağlıklı ve hoş bir tatil geçirmeniz dileğiyle sizleri kucaklıyorum.

Saygıdeğer Velilerimiz;

Karneler çocuklarımızın okuldaki akademik başarısını gösteren rakamlardan ibarettir. Notları olumlu  yada olumsuz bir karneye bakarak çocuğunuzun kişiliğini etkileyici ve özgüvenini azaltıcı değerlendirmelerden kaçınmanızı sizlerden rica ediyorum. Elbette ki çocuklarımızı okulda başarılı görmek her anne-babanın haklı bir isteğidir. Çocuklarımızla sağlıklı bir diyalog kurarak karnesindeki notlar değerlendirilmeli ve yol haritası buna göre birlikte çizilmelidir. Eğitimde en büyük destekçimiz olan siz velilerimize teşekkür eder, ailenizle birlikte güzel bir tatil geçirmenizi dilerim.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

Emektar, gayretli, sevgi dolu, sabırlı ve hoş görülü öğretmenlerimiz,
Öğrencilerinizin akademik ve sosyal yönden başarılı, milli ve manevi değerlerini kazanmış iyi bireyler olması için emeği geçen siz değerli öğretmenlerime de teşekkürü bir borç bilir, ailelerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu, güzel bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.

                                                                          Mehmet Aziz İDE

                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

YENİ MAH. EMEK SK. ZÜBEYDE HANIM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI BLOK NO 2 ÇINAR / DİYARBAKIR - (0412)5112136

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.