DİYARBAKIR ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN M.AZİZ İDE'NİN YARI YIL TATİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN M.AZİZ İDE'NİN YARI YIL TATİLİ MESAJI

Ülkemizin Yarını, Umudu En Güzel Rüyası Sevgili Öğrencilerimiz,

Bir eğitim-öğretim dönemini çalışıp didinerek geride bıraktık.Bu dönem boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmaların neticesi olan karnelerinizi alırken sizlerle birlikte aynı heyecanı yaşıyoruz.Ülkemizin yarınlarına uzanan bu yolda atığınız her adımda sizlerin yanındayız.Bütün çalışmalarımızın,hayallerimizin,hedeflerimizin ve telaşlarımızın başköşesinde hep sizler varsınız.Yarıyıl tatilinde önce iyice dinleniniz. Bir dahaki dönem için enerji toplayınız. Her gün kendinizi yenileyiniz ki bir gününüz diğerine benzemesin.

Geleceğin Mimarı Değerli Meslektaşlarım,

 Bugün elinden tuttuğumuz yüreğine dokunduğumuz her çocuk yarına bakan yüzümüz, aydınlık geleceğimizdir.Aklını ve ruhunu uyandırdığımız her evladımız,sizlerin rehberliğinde büyük işlere imza atacaklar.Özverili çalışmalarınızla başarılı bir dönemi ardımızda bırakırken yaptığınız tüm güzel çalışmalarınızdan dolayı kutlar, sağlıklı mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi dilerim.

Kıymetli velilerimiz,

En değerli varlıklarımız evlatlarımızın başarılı bir öğrenci olabilmesi kadar iyi ve nitelikli bir insan olarak yetişmesi de hepimiz için son derece önemlidir.Kendi ayakları üzerinde durabilen, özgüvenli bireylerin yetişmesine katkı sağlayan en önemli unsur aile içi etkili iletişim ve koşulsuz sevgidir. Bu süreçte sizlerin rehberliği ve desteği vatana, millete hayırlı evlatlar olmaları, yaşadıkları bu toplumda bir birey olarak kendilerini ifade etmelerine en büyük katkıyı sağlayacaktır. Bugün onların heyecanını paylaşırken yapıcı ve destekleyici bir yaklaşımla yanlarında olduğumuzu hissettirmeli, seslerine kulak vermeli, duygularını ve isteklerini anlamak için zaman ayırmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor sağlıklı, huzurlu ve mutlu tatiller diliyorum.

                                                                                                           M.Aziz İDE

                                                                                                İlçe Milli Eğitim Müdürü

YENİ MAH. EMEK SK. ZÜBEYDE HANIM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI BLOK NO 2 ÇINAR / DİYARBAKIR - (0412)5112136

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.