DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Şube Müdürlerimizin Okul Ziyaretleri Devam Ediyor
06.11.2014 Tarihinde Müdürümüz Başkanlığında Okul Ziyaretleri![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Şube Müdürlerimizin Okul Ziyaretleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_12215154_img_4681.jpg)
06.11.2014 Tarihinde İlçe Milli eğitim Müdürümüz M.Aziz İDE başkanlığında şube müdürleri İsmail TEMEL, İlhan BEKLEN ve okul müdürlerimizden Ali AYDIN ile birlikte Meydan,Düzova, Yaprakbaşı, Aşağıkonak, Hasköy okullarını ziyaret etmiştir.