DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Mesajı
Sevgili Öğrencilerimiz ve onları geleceğe hazırlayarak büyük emek sarf eden Saygıdeğer Öğretmenlerimiz, Büyük gayretle sürdürdüğünüz 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısını tamamladık. Öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi gösterdikleri gayret ve fedakarlıklarından dolayı bir kez daha kutluyorum. İyi bir eğitim, iyi bir gelecek demektir. Çınar Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı ve temiz ortamlarda eğitim almaları, bilim ve teknolojiyi yakından takip etmeleri, sportif ve sosyal faaliyetlerin içerisinde yer almaları için eğitim ve öğretime sunduğumuz katkılarımız artarak devam edecektir. Türkiye’nin geleceği öğrencilerimizin ve onların başarısındaki en önemli pay sahibi öğretmenlerimizin yarıyıl tatilini kutlar, iyi bir tatil dönemi geçirmelerini temenni ederim.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yarıyıl Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_01/20120628_DSC_3122.jpg)