DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yeni Yıl Kutlama Mesajı
Yeni Yıl Kutlama Mesajı![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yeni Yıl Kutlama Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_31155232_yeniylmesajlari2015.jpg)
2015 yılının tüm insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesi dileğimle ; tüm yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, çalışanlarımızın, öğrencilerimizin ,velilerimizin ve tüm eğitim camiasının yeni yılını kutluyor , saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
M. Aziz İDE
İlçe Milli Eğitim Müdürü