DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çelenk Sunma Töreni yapıldı.
İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çelenk sunma töreni yapıldı.![İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çelenk Sunma Töreni yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_04/23203258_WhatsApp_Image_2021-04-23_at_11.01.51.jpg)
Covid-19 salgını nedeniyle sosyal mesafenin korunduğu törenimizde İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf GÜZEL'in Atatürk Anıtına çelenk sunmasının ardından tören Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın söylenmesiyle sona erdi.