İlçemizde Yılsonu Şöleni ve Anaokulları Kermesi Düzenlendi.
![İlçemizde Yılsonu Şöleni ve Anaokulları Kermesi Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_04103538_dsc_0055600x400.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği, Halk Eğitim Merkezinin katkılarıyla hazırlanan yılsonu sergi şöleni; Beşpınar, Bulutçeker, Yaprakbaşı ve Avdalı ortaokullarının katılımlarıyla düzenlendi. Zübeyde Hanım ve Çınar Anaokullarının hazırlamış olduğu kermes faaaliyetleri de programa ayrı bir renk kattı.
Çalışmada emeği geçen tüm idareci ve öğretmenleri tebrik; İlgisini ve desteğini esirgemeyen çınar halkına teşekkür ederim. Bu ve buna benzer başarılı faaliyetlerin ilçemize renk kattığının bilinmesini ister ve devamını dilerim.
Mehmet Aziz İDE
İlçe Milli Eğitim Müdürü