DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KASIM AYI YÖGEP ETKİNLİĞİ YAPILDI
![KASIM AYI YÖGEP ETKİNLİĞİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_11/26155718_O5.jpg)
Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları yöneticileri gelişim programı kapsamında (YÖGEP) ilçemiz Çınar Kız İmam Hatip Lisesinin hazırlamış olduğu ' Yönetim süreçlerinde motivasyon, okula- kuruma aidiyat hissi, sürüdürülebilir takım ruhu ve kurum kültürü oluşturma' konularında İmam Hatip Okulları Yöneticilerine 20.11.2019 tarihinde sunum yapıldı.Bu sunuma Müdürlüğümüze bağlı okullarda görev yapan 18 yönetici katıldı.