DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MART AYI DKAP ETKİNLİĞİ YAPILDI
![MART AYI DKAP ETKİNLİĞİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_03/19115510_WhatsApp_Image_2019-03-19_at_11.31.49.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı Çınar Anadolu Lisesi Öğretmenler Odasında 19 Mart 2019 tarihinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hayrullah ÖZDEMİR başkanlığında DKAB söyleşi çalıştayı yapıldı. ´İnsanların ve öncü şahsiyetlerin hayatlarının incelenemesi ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin Mesleki Tecrübeleri ´ konuları hakkında söyleşi yapıldı. Bu toplantıya ilçemizde bulunan toplam 25 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni katıldı.