DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MART AYI YÖGEP ETKİNLİĞİ
![MART AYI YÖGEP ETKİNLİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2019_03/20155706_WhatsApp_Image_2019-03-20_at_15.43.021.jpg)
İlçemizde görev yapan Rehber Öğretmenler tarafından, İmam Hatip Ortaokulu Çok Amaçlı Salonunda; ´Eğitim Yönetiminde Temel Sorun Alanları, Problem Çözme Teknikleri, Kriz Yönetimi, Öfke ve Stres ile Başa Çıkma Yolları ile Okul Ortamalarında Teknoloji Bağımlılığı, Öğrencileri Tehdit Eden e- Bağımlılık Sorunları ve Çözüm Önerileri Müzakeresi ´ konuları ile ilgili imam hatip ortaokulları ve liselerinde görevli 18 yöneticiye 20.03.2019 tarihinde sunum ve değerlendirme toplantısı yapılmıştır.