DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
NİSAN AYI DKAP ETKİNLİĞİ YAPILDI
![NİSAN AYI DKAP ETKİNLİĞİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_04/16155726_WhatsApp_Image_2019-04-16_at_15.53.07.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı Çınar Anadolu Lisesinde 16 Nisan 2019 tarihinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hayrullah ÖZDEMİR başkanlığında DKAB söyleşi çalıştayı yapıldı. ´Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Orta Okulları tanıtım sunularının incelenmesi; okullarda gerçekleştirilen özgün ve örnek uygulamalar ´ konuları hakkında çalıştay yapıldı. Bu toplantıya ilçemizde görev yapan toplam 25 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni katıldı.