DİYARBAKIR ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Norm Kadro Fazlası Öğretmenler İçin Başvuru Ekranı

İlimiz geneli (17 İlçe MEM ve İl MEM emrinde) norm kadro fazlası durumunda olan öğretmenlerin; ihtiyaç olan eğitim kurumlarına tercihleri ve puan üstünlüğüne göre atanabilmeleri için gerekli hazırlıklar tamamlanmış olup, başvuru işlemlerinin sistem üzerinden yapılabilmesi için TIKLAYINIZ.

Başvuru şartları EK´ tedir.

Fuat ÖZKAYA          
Milli Eğitim Şube Müdürü

ÖNEMLİ:

On Yedi ilçe merkezine bağlı eğitim kurumlarında görevli Norm Kadro Fazlası durumunda olan bütün Öğretmenler; birinci aşamada açılacak olan ve sistem üzerinden görülen tercihlerden (25) adet ihtiyaç olan okul seçecek ve kayıt işlemini gerçekleştirecektir. Kayıt altına alınan başvurulardan iki adet çıktı alınacak ve bu çıktılar okul müdürütarafından onaylandıktan sonra biri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilecek ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından teslim alınan başvuru evrakları topluca İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şubesine (Öğretmen Atama) teslim edilecektir. Başvuru belgesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Faks veya elden İVEDİ olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ulaştırılacaktır. Başvuru evrakı İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmeyen Öğretmenlerin başvuruları sistem üzerinden onaylanmayacaktır.

 

E K   :
Başvuru Şartları

YENİ MAH. EMEK SK. ZÜBEYDE HANIM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI BLOK NO 2 ÇINAR / DİYARBAKIR - (0412)5112136

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.