DİYARBAKIR ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları ve Okul Gezileri

Tübitak 4006 Bilim Fuarları kapsamında Karaçevre ve Sevindik Ortaokulu Fuarları ziyaret edilmiştir. Ardantepe, Yeşilbağ ilkokullarına ve Yıllarca H.Ş.H.T Ortaokuluna denetim ve rehberlik ziyaretinden bulunulmuştur.
TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları ve Okul Gezileri

7 Mayıs 2015 Tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  M.Aziz İDE, Şube Müdürlerimiz Zülfü ÖZKAN ve İlhan BEKLEN; Ardantepe İlkokuluna , Yeşilbağ İlkokuluna, Yıllarca H.Ş.H.T Ortaokullarına denetim ve rehberlik ziyaretinde bulunmuşlardır. Bunun yanında “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları” Projesi kapsamında Karaçevre ve Sevindik Ortaokullarına da ziyarette bulunarak çocukların heyecanına ortak olmuşlardır.

Bilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim FuarlarıBilim Fuarları

 

YENİ MAH. EMEK SK. ZÜBEYDE HANIM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI BLOK NO 2 ÇINAR / DİYARBAKIR - (0412)5112136

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.