DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÜCRETLİ ÖĞRETMEN BAŞVURULARI
Ücretli öğretmen adaylarının başvuruları e-devlet üzerinden yapılacak olup bununla ilgili modül kullanıma açılmıştır. Başvurular 30.01.2018 tarihi mesai bitimine kadar tamamlanmalıdır. Ücretli öğretmen olmak isteyen kişler e-devlet üzerinden doğruluma yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il,ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerinde açılan ekrana düşeceki inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Başvuru sahipleri kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçları e-devlet üzerinden öğrenebilecekler. E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verimeyecektir. Başvurular dönem bittiken hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar devam edecektir. Okul veya kurumlarda halen Ücretli Öğretmen olarak görev yapanlardan 2. dönem devam edecek olanlarında e-devlet üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.![ÜCRETLİ ÖĞRETMEN BAŞVURULARI](/www/images/mansetresim.png)