DİYARBAKIR ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.

     Ücretli öğretmen adaylarının başvuruları e-devlet üzerinden yapılması gerekmektedir. Başvurular 05.09.2022 tarihi mesai bitimine  kadar tamamlanmalıdır. Ücretli öğretmen olmak isteyen kişler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il,ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Başvuru sahipleri kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçları e-devlet üzerinden öğrenebilecekler. Görevlendirilmesi yapılan öğretmenlere sistemde kayıtlı telefon numaralarından bilgilendirme yapılacaktır. Bu öğretmenlerin aşağıda belirtilen belgeleri Çınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

 

         Başvuruda istenilen belgeler;

               1-Diploma veya mezuniyet belgesi

               2-Kimlik Fotokopisi

               3-Sabıka Kaydı

               4-Sağlık Raporu (Aile Hekiminden Alınabilir)

               5-KPSS sonuç belgesi

               6-Eğitim Fakültesi Mezunları hariç Pedagojik Formasyon Belgesi

 

            NOT: Görevlendirme yapılırken Ücretli Öğretmen (Ek Ders Ücreti Karşılığı) görevlendirilmesi ile ilgili işlemler yapılırken, Milli Eğitim Bakanlığının 05.06.2021 tarih ve 26043924 sayılı yazısında belirtilen kriterlere dikkat edilecektir. 31.08.2022

YENİ MAH. EMEK SK. ZÜBEYDE HANIM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI BLOK NO 2 ÇINAR / DİYARBAKIR - (0412)5112136

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.