DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
WEB 2.0 EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI
Müdürlüğümüz ve Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından öğretmenlerimize yönelik "Öğretmen 2.0 Eğitimi" verilmiş olup , eğitim başarıyla tamamlandı. Öğretmenlerimizin sertifikaları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M.Aziz İDE tarafından verildi.![WEB 2.0 EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI](/meb_iys_dosyalar/2020_03/02084618_87367564_10221208334027155_6005226949759205376_n.jpg)
Müdürlüğümüz ve Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından öğretmenlerimize yönelik "Öğretmen 2.0 Eğitimi" başarıyla tamamlandı ve öğretmenlerimizin sertifikaları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M.Aziz İDE tarafından verildi.