DİYARBAKIR ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAZ DÖNEMİ DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSU

   
YAZ DÖNEMİ DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSU

       İlçemizde  Yatılı Bölge Ortaokulunda 7. ve 8. sınıfa geçen  öğrencilerine yönelik olarak Yaz Dönemi Yetiştirme ve Destekleme kursu açıldı. Çalışmayı değerlendiren Okul Müdürü Mehmet Şeyhmus KURUL yaz ayında 04.Temmuz ile 01 Eylül tarihleri arasında 2 aylık kurs planlaması yaptıklarını belirtti. Bu kurslarda yaklaşık elli öğrencinin eğitim gördüğünü söyledi.

      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Aziz İDE sekiz haftalık olarak başlattıkları kursun başarılı bir şekilde devam ettiğini ve bunun İlçemizde bir ilk olduğunu belirterek çalışmanın İl geneline yayılması için örnek oluşturacağını düşündüğünü belirtti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz,  “öğrencilerimizin fedakârlık yaparak katıldığı kursta onların mutluluğunu gözlerinden okuyorum. Kursumuzda yaklaşık elliye yakın öğrencimiz eğitim görmektedir. Bu kursun önümüzdeki eğitim-öğretim yılı sonunda yapılacak sınavlarda farkının açıkça görüleceğini anımsatmak istiyorum. Kurslar önümüzdeki yıl içerisinde de devam edecek. Dershanelerden çok daha verimli olacağı görülecektir. Öğrenci arkadaşlarımız sabırla çalışmaya devam etsinler. Kurslarda görev alan Öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Destekleme ve yetiştirme kurslarıDestekleme ve yetiştirme kurslarıDestekleme ve yetiştirme kurslarıDestekleme ve yetiştirme kursları

YENİ MAH. EMEK SK. ZÜBEYDE HANIM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI BLOK NO 2 ÇINAR / DİYARBAKIR - (0412)5112136

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.