DİYARBAKIR
ÇINAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ZÜBEYDE HANIM ANAAOKULU 2018 AVRUPA KODLAMA HAFTASI´NA KATILDI
![ZÜBEYDE HANIM ANAAOKULU 2018 AVRUPA KODLAMA HAFTASI´NA KATILDI](/meb_iys_dosyalar/2018_10/19135557_a13628f5-ea78-4942-8fd9-c6cb224997fe.jpg)
2018 Avrupa Kodlama Haftası Etkinlikleri ilçemiz Zübeyde Hanım Anaokulu´nda da gerçekleştirildi.Öğrencilerimiz ,´´Masallarla Kodlama´´ tekniğini kullanarak gerçekleştirdikleri etkinliklerle oldukça başarılı bir performans gösterdiler.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Aziz İDE , ´´Hafta boyunca katıldığımız etkinliklerden kodlama farkındalığını arrtırma amacına ulaştığımız görmek bizleri çok mutlu etti.Emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim´´ dedi.